Benimle varmısın, yokmusun?

Facebook sayfamı takip edenler dün yazdıklarımı okumuşlardır. 2011 senesinden itibaren tek başıma İnternetten kurumları bularak otizm semineri organize etmeye çalışıyorum. Uçak billetlerinide kendim sponsor olarak ayarlıyorum. Geçen 5 senede böylece Türkiyenin 27 ilinde otizm semineri için organizeler oluştu. Bu çalışma yönünde artık devam edemiyeceğime karar verdim. Beni çok yoruyor, bazen üzütüyor ve yıpratıyor. Zaten bunu ilk baştan beri tek başıma yapmamam gerekti ama sunumların beğenildiği ve yararlı bulunduğu için hep devam ettim.

Belki bazı insanların gözünde biraz abartabilirim ama dün olan şeyleri artık birdaha yaşamak istemiyorum. Şuan geleceğe bakmaktayım ve karar almak lazım. İnsanların bırakmamalısın veya sadece devam etmelisin kelimeleri artık yetmiyor. Artık bunu bir grup veya bir ekip olarak yapmak istiyorum. Grup veya ekiptekiler Türkiyedeki kurumlarla iletişim halinde olacak ve benimle beraber sponsorluğu ayarlıyacak. Şimdi bunların hepsini ben Hollandadan ayarlıyorum ve böylece devam edemiyeceğime karar aldım.

Ve benimle bu grupta olmak isteyen insanların önceden bunu iyi düşünmelerini istiyorum. İlk başta evet bende olmak isterim sonrada zamanım yok durumlarına düşmek istemiyorum. Yani benimle varmısın, yokmusun ve senin bu gruba ne gibi katkıların olabilir duymak istiyorum. 1 sene Pegasustan sponsorluk kaldı ve o zamana kadar eski durumda yani benim herşeyi ayarlamam ile devam edeceğim ve sonradan perde gerçekten kapanıyor çünkü Birsen Başarın enerjisi artık kalmadı.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s