Kasım 2009dan itibaren otizmli hayatım hakkında otizm sunumları vermekteyim.

Kendimi otizm sunumları konusunda profesyonel bir konuşmacı olarak görüyorum.

2009 dan gümümüze kadar 250’den fazla sunum verdim. Üniversiteler, psikiyatrik kurumlar, yüksek okullar, hükümet kurumları, camiler ve özel eğitim merkezlerinde sunum verme imkânım oldu. İsteğe bağlı olarak hazırlanıyorum sunumlarıma; örneğin otizm ile okula gitmek, otizm ile çalışmak, otizm ile günlük hayat, otizm ile psikiyatrik yardım almak gibi konularda sunum veriyorum.

2011 senesinden itibaren Türkiye’de otizm sunumları veriyorum. Otizmli olmam ve teşhisim konusunda bir çok soru aldım bu da beni ‘Türkiye Otizm’ projesini uygulamaya geçirmeme neden oldu.

Türkeye’nin 81 vilatyetinde otizm sunumları vermeye karar verdim. 2010 dan itibaren İstanbul, Bursa, Antalya, Ankara, Kastamonu, Samsun, Trabzon, Kayseri, Konya, İzmir, Kıbrıs, Denizli, Marmaris, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Erzurum, Bayburt, Erzincan, İzmit, Bolu, Eskişehir, Bandırma, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Çorlu, Sivas, Malatya, Elazığ ve Kahramanmaraş illerinde seminerler verdim değişik kurumlarda.

Her yıl Türkiye’nin değişik illerinde otizm turu yapıyorum. Hedefim Türkiye’nin bütün 81 iline gidip sunumlar verebilmek.