Kasım 2009’dan itibaren otizmli hayatım hakkında otizm seminerleri vermekteyim.

Kendimi otizm seminerleri konusunda profesyonel bir konuşmacı olarak görüyorum.

2009 dan gümümüze kadar 350’den fazla seminerler verdim. Üniversiteler, psikiyatrik kurumlar, yüksek okullar, hükümet kurumları, camiler ve özel eğitim merkezlerinde seminer verme imkânım oldu. İsteğe bağlı olarak hazırlanıyorum seminerlerimi; örneğin otizm ile okula gitmek, otizm ile çalışmak, otizm ile günlük hayat, otizm ile psikiyatrik yardım almak gibi konularda seminer veriyorum.

2011 senesinden itibaren Türkiye’de otizm seminerleri veriyorum. Otizmli olmam ve teşhisim konusunda bir çok soru aldım bu da beni ‘Türkiye Otizm’ projesini uygulamaya geçirmeme neden oldu.

Türkeye’nin 81 vilatyetinde otizm seminerleri vermeye karar verdim. 2010 dan itibaren İstanbul, Bursa, Antalya, Ankara, Kastamonu, Samsun, Trabzon, Kayseri, Konya, İzmir, Kıbrıs, Denizli, Marmaris, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Erzurum, Bayburt, Erzincan, İzmit, Bolu, Eskişehir, Balıkesir, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Çorlu, Sivas, Malatya, Elazığ, Kahramanmaraş, Hatay, Burdur, Isparta, Kütahya, Sakarya, Düzce, Diyarbakır ve Yalova illerinde seminerler verdim.

Her yıl Türkiye’nin değişik illerinde otizm turu yapıyorum. Hedefim Türkiye’nin bütün 81 iline gidip seminerleri verebilmek. Eğer sizde ilinizde veya organizasyonunuzda bir otizm semineri istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.